H - Cs:08:00-17:00 P:08:00-14:30
+361/780-4383
+361/786-8351
+ 3670/634-2603

Karrier

Karrier lehetőség az ES-nél

Aktuális állásaink

Könyvelő gyakornok

-érdeklődsz a számvitel különböző területei iránt, stabil számviteli alaptudással rendelkezel,

-szeretnél munkatapasztalatot szerezni és belelátni egy könyvelőiroda működésének folyamataiba,

-magabiztos MS Office kezelési tudással rendelkezel (Excel, Word),

-rugalmas és terhelhető vagy, jól tudsz dolgozni egyedül és csapatban is,

-rendszer-szemléletű, analitikus gondolkodású vagy,

-céltudatos, kitartó, megbízható és precíz vagy,

-nyitott vagy a hosszabb távú együttműködésre,

-legalább heti 20 óra munkavégzést tudsz vállalni.

Amit ajánlunk:

-értékes szakmai tapasztalatot szerezhetsz,

-kötelező szakmai gyakorlati helyet tényleges, hasznos munkavégzéssel,

-mindennapi munkádat egy dinamikus, fiatalos csapat környezetében végezheted, ahol személyes fejlődésre van lehetőség,

-azonnali munkakezdést,

-rugalmas munkaidőt,

-kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk,

-munkádért versenyképes fizetést nyújtunk.

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal az allas@economicsolution.hu e-mail címre várjuk. A tárgyban kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!

Könyvelő

Feladatok:

– Beszámolók, jelentések készítésében való részvétel (havi, negyedéves, éves)

– Kimutatások készítése, egyéb statisztikák készítése

– Könyveléssel kapcsolatos feladatok ellátása

– Főkönyvelő segítése a mindennapi feladatok során

– Részvétel az év végi zárási folyamatokban

– dokumentumok, formanyomtatványok kitöltése (ÁNYK)

– Iparűzési adóbevallás készítése

Elvárások:

– Könyvelői végzettség

– Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb)

– Több éves tapasztalat

– Önálló munkavégzés

– Rugalmasság

– Terhelhetőség

– Jó problémamegoldó képesség

– Rendszerszemlélet

– Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség.

Előny:

– RLB , KULCSSOFT könyvelési rendszerek ismerete

– mérlegképes regisztráció

Amit kínálunk:

– Stabil háttér

– Versenyképes fizetés

– Szakmai fejlődési illetve előrelépési lehetőség

– Foglalkoztatás teljes munkaidőben

– Lendületes, fiatalos, barátságos légkör

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényét is tartalmazó önéletrajzát az allas@economicsolution.hu e-mail címre várjuk. A tárgyban kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!

Bér és tb ügyintéző

Feladatok:

– Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása

– Munkavállalók be-, és kijelentése

– Szoros együttműködés a könyveléssel

– Adó és járulékbevallások beküldése

– Táppénzigénylések, csed, gyed, stb ügyintézése

Elvárások:

– Szakirányú végzettség

Előny:

WordPress Image Lightbox